Sérum MELATULINE®

baner-AB Academy1

SÉRUM PROTI VRÁSKAM MELATULINE® PRÍRODNÝ BYLINKOVÝ BOTOX

50_wieksza_zawartosc-1

Melatuline® pleťové sérum proti vráskam so spilatolom  - prírodný botox viditeľne vyhladzuje, hydratuje a regeneruje pokožku. Vrásky sú menej viditeľné a pokožka sa stáva pružnou a elastickou.
Zvýšený obsah účinných látok, vrátane až o 50 % viac spilantolu, zintenzívňuje priaznivý účinok séra na pokožku. Nielen spilantol zaujme, aj keď je nepochybne najcennejšia zložka séra svojimi zázračnými účinkami.


OKAMŽITÝ A DLHODOBÝ ÚČINOK VYHLADENIA VRÁSOK NA TVÁRI

ANALÝZA VRÁSOK

PRED                                                                 PO

PRZED-OK        PO

40_mniej-zmarszczek

TEST BOL VYKONANÝ S MERACÍM PRÍSTROJOM ARAM HUVIS ASW 300.
FOTOGRAFIA KOŽE BYLA VYROBENÁ S POUŽITÍM ŠPECIÁLNEHO SVETLA, 30 NÁSOBNE ZVÄČŠENÉ.

Aloe Juice - najkvalitnejšia šťava z aloe vera dovezená z Austrálie so silnými hydratačnými a regeneračnými vlastnosťami. Ide o adaptogén, ktorý sa prispôsobuje potrebám pokožky.

Lipex omega 3/6 - zmes rastlinných olejov vybraných pre udržanie ideálneho pomeru medzi kyselinami Omega 3 a Omega 6. Okrem hydratácie a regenerácie udržuje správnu vodno-lipidovú rovnováhu pokožky a chráni pokožku pred nepriaznivými vplyvmi vonkajších faktorov.

Propándiol - surovina získaná z glukózy s hygroskopickými vlastnosťami, vďaka ktorým zadržiava vodu v stratum corneum a zabraňuje jej vyparovaniu

Vitamín F je komplex polynenasýtených mastných kyselín známy všetkým ako NNTK. Dokonale ovplyvňujú stav pokožky, vrátane podráždenej a poškodenej pokožky, po kozmetických ošetreniach. Má protizápalové, vyživujúce a hydratačné vlastnosti. Je nevyhnutný pre vývoj lipidovej membrány vašich buniek.

100_widoczne-1-pgvvl7isitux0qxpcjp6qzc83j330d8i6v6eehx73i         93_efekt-1-pgvvm3haz72nzhna5xii3r9wampka2rdn9cwpwlt7y         80_efekt-1-pgvvoju4tmfmau2xtzpfm4z84um2dmi5beojtwysz2 


012511763-2
OBSAHUJE VIAC
 ÚČINNÉ LÁTKY:

  • SK INFLUX 
  • KYSELINA HYALURONOVÁ
  • KOLAGÉN
  • VITAMÍNY E, F 

URČENÝ: Na starostlivosť o pokožku tváre, krku a dekoltu.

POUŽITIE: Sérum proti vráskam naneste na očistenú pokožku a jemne vmasírujte. Potom naneste na pokožku Melatuline® krém proti vráskám.

Najlepšie výsledky dosiahnete pri použití séra v kombinácii s krémom Melatuline®

                       98_5skladniko-pgvx8kzsguw4mausns2jysk32fl8p9710ei0jeoe3g0_parabenow-pgvx97jwlj6ggg5pz221vht83ghg8xqzy3h3m3d5ly